Кузня Мамчурів


  e-mail: info.urbanmetal@gmail.com

  +38 (067) 212-17-15

 Адреса: м. Львів, вул. Зелена, 149 Ю

Ковані ворота і брами – наука і творчість від майстрів кузні Мамчурів

З впевненістю можна стверджувати, що замовлення на ковані ворота та брами становлять одну з найбільших часток серед загальних запитів клієнтів кузні Мамчурів у місті Львів, тому що ціна на них є приємним бонусом до покупки.

Саме ворота та брами служать візитною карткою приватного маєтку або комерційної структури. В будь-якому разі, дизайнерське рішення, повинно відповідати загальній стилістиці інтер’єру та екстер’єру будівлі, особливостям ландшафту, а у випадку бізнес-об’єкту – його призначенню, бізнес-цілям. Ціни на ковані ворота та брами від нашої ковальні вразять Вас гнучкістю та помірністю.

Ковані брами ціна і фото на них можете знайти нижче:

Після перегляду цих фото, ціна не постає головним питанням у виборі. Та й взагалі ціни у нас помірні для всіх.

Брами та ворота ковані – відчуйте переваги

Ковальські вироби обирають з точки зору естетичної привабливості, міцності, стійкості, які непідвладні часу. Вироби із заліза володіють особливою природною красою, саме тому вони настільки універсальні та популярні в різні епохи та країнах світу. Також такі ковані вироби можна гармонійно поєднати із кам’яними, цегляними, дерев’яними елементами. Майстри кузні допоможуть підібрати таке поєднання, яке зможе знизити ціни на ковані ворота і брами.

Матеріал для виготовлення – високоякісна сталь із грунтуванням та покриттям захисним поліуританом. Стандартний колір – блискучий чорний. Також можна застосувати інші кольори або їх комбінацію відповідно до дизайнерського задуму.

Варто зазначити, що зважаючи на світові екологічні проблеми, вироби із кованого заліза цілком безпечні для довкілля, їх не доводиться замінювати чи застосовувати до них шкідливі хімічні засоби.

Мистецтво ковальської справи в кожній деталі

Серед наших креслень Ви можете обрати основу для кованих воріт і брам, яка може бути модифікована та оздоблена згідно з побажаннями клієнтами:

  • Класичні рівні лінії металу, які відрізняються за товщиною металу, довжиною, щільністю розміщення на різних частинах;
  • Класика ліній в поєднанні із вигнутими верхніми частинами;
  • Оздоблення дизайнерськими художніми елементами;
  • Різні дизайнерські форми та розміщення на брамах засувів та замків;
  • Різноманітні за висотою та шириною ворота і брами ковані;
  • Вставка посередині воріт великого авторського художнього елементу (зазвичай, символ з орнаментом, завитки, квіти тощо).

Вибір основи відрізняється кількістю витратних матеріалів та робочого часу, тому ціна на ковані брами та ворота може суттєво коливатись в певному діапазоні. Попередньо Ви маєте можливість переглянути фото усіх основ на такі ковані брами і ворота.

Характерною особливістю постає кування форми верхньої частини залізних смуг, які розташовані зверху брами чи воріт. Серед варіантів форм – класична, прямокутна, форма стріли, трикутна, стріла із узором, гостра, заокруглена чи будь-який інший авторський задум.

Майстри кузні суворо дотримуються технології нанесення захисного покриття – спеціальними насадками пневморозпилювача при відповідних температурних показниках повітря, сталі та фарби.

Вагомим фактором при встановленні воріт чи брам із кованого заліза вважають наявність, якість та особливості загальної огорожі чи паркану навколо будівлі. Разом з воротами вони повинні становити архітектурний ансамбль. Проте такі нюанси обговорюють безпосередньо при розробці проекту із замовником. Не маловажним фактором є приємна ціна на ворота ковані.

Також важливою деталлю при замовленні таких кованих виробів вважають вибір засуву, замка та ручки за рівнем складності роботи, надійності, безпеки та ціни. Зазвичай об’єднують декілька з цих варіантів на одних воротах чи брамі.

Окрім численних особливостей, майстри ковальні Мамчурів ознайомлять Вас із набором стандартних норм та правил, дотримання яких забезпечує надійність та якість виробу.

Обирайте найкращі ворота та брами ковані на ринку ковальських виробів, краща ціна

Наша ковальня надає весь спектр послуг щодо:

  • Різання та обробка металу;
  • Зварювальні та фарбувальні роботи;
  • Монтаж та здача в експлуатацію;
  • Автоматичне відкривання та закривання.

Запрошуємо переглянути електронну фото галерею реалізованих проектів по темі ковані ворота та брами, щоб пересвідчитись у таланті наших майстрів створювати винятковий продукт.

Будь-яке креслення архітектора трансформується у мистецький виріб в атмосферній майстерні знаних львівських митців ковальської справи.

Завдяки сучасному програмному забезпеченню Ви також маєте можливість побачити майбутній готовий виріб в електронному варіанті.

Якщо Вас цікавлять фото і ціни на ковані ворота або Ви бажаєте замовити та купити ковані ворота та брами, звертайтесь за вказаними на сайті кузні контактами. Спеціалісти з радістю нададуть необхідні консультації щодо асортименту та ціни на ковальські вироби. Ковані брами ціна і фото на них завжди перед Вами.