Кузня Мамчурів


  e-mail: info.urbanmetal@gmail.com

  +38 (067) 212-17-15

 Адреса: м. Львів, вул. Зелена, 149 Ю

Ковані перила – інноваційні та класичні рішення від майстрів кузні Мамчурів у м. Львів

Із давніх-давен у місті Львів плоди ковальської справи користувались неабиякими попитом та популярністю серед власників різноманітних маєтків. Сучасне ковальство оперує удосконаленими техніками і технологіями, що дозволяють створювати унікальні витвори мистецтва.

Серед неабиякого асортименту кованих виробів приватної кузні Мамчурів особливе місце займають ковані перила. Особняки, дачі, котеджі, квартири, готелі, бази відпочинку - для будь-якого об’єкту можливо реалізувати індивідуальний проект, що врахує всі побажання та особливості, а ціна на такі ковані перила вразить помірністю.

Функціональна міцність кованих перил

Створення ескізів кованих перил, їхнє виготовлення та встановлення на об’єкті – це цілісний проект, який потребує вирішення безлічі питань. Вибір матеріалів та їх комбінацій, калькуляцію їх точної кількості, визначення розмірів перил, їх найдрібніших елементів, кольорів варто довіряти лише висококваліфікованим фахівцям своєї справи.

Ключова перевага вибору кованих перил постає в:

 • Надійності та міцності;
 • Важко пошкодити;
 • Неможливо зламати;
 • Вони безпечні;
 • Довговічні в експлуатації;
 • Стійкі в конструкції;
 • Помірна ціна.

При будь-яких пошкодженнях, перила ковані, можна швидко реставрувати, після чого вигляд та стан не відрізнятимуться від початкових. Усі перила покриті високоякісним антикорозійним покриттям. Тому замовлення такого кованого виробу з впевненістю можна назвати довготривалою і вигідною інвестицією.

Функціональна міцність кованих перил

Естетична складова також не менш важлива при виборі кованих перил. Вони повинні створювати гармонію з інтер’єром та екстер’єром будівлі, бути органічною частиною загальної ідеї та стилістики приміщення. Водночас такі перила виглядають самодостатньо і незалежно. В будь-якому разі перила ковані – це вигідна ціна та класика, непідвладна часу та модним віянням.

Існує надзвичайно широкий асортимент уже готових дизайнерських рішень, проте будь-яка нова ідея може стати цікавою та неповторною в реалізації. Майстри кузні Мамчурів в м. Львів – це художники та митці, в руках яких народжуються ідеальні металеві шедеври з дрібних та масивних кованих деталей – квіти, листки, фігури, лінії, орнаменти. Каталог кованих перил допоможе визначитись із вибором або ж надихне на власні ексклюзивні ідеї.

Досконала якість від майстрів нашої ковальні у м. Львів

Ковані перила підкреслюють вишуканий смак господарів, додають особливого затишку та атмосферності оселі. Якщо Вас цікавлять ковані перила у місті Львів, звертайтесь за консультаціями та замовленнями до приватної ковальні, створюйте разом унікальний проект або довірте його багаторічним професіоналам на ринку кованих виробів. Кузня гарантує:

 • Демократична ціна на вироби;
 • Якнайшвидше та високоякісне виконання;
 • Дотримання усіх норм та нормативів при виготовленні;
 • Творчий та нестандартний дизайнерський підхід;
 • Різноманітні консультації.