Кузня Мамчурів


  e-mail: info.urbanmetal@gmail.com

  +38 (067) 212-17-15

 Адреса: м. Львів, вул. Зелена, 149 Ю

Ковані елементи - вигідні ціни у місті Львів та гармонія в деталях

Наша кузня в м. Львів пропонує надзвичайно широкий спектр послуг у сфері ковальської справи за помірними ринковими цінами. Особливо багатий вибір представлено серед ковальських деталей, асортимент яких з кожним замовленням поповнюється оригінальними та нестандартними виробами. Якщо бажаєте купити ковані елементи у м. Львів – ласкаво просимо ближче ознайомитись з нашою продукцією та майстрами.

Ковані елементи – це різні за обсягом та особливостями роботи проекти, кожен із яких потребує індивідуального підходу та рішення. Кузня Мамчурів володіє багаторічним досвідом роботи в даному сегменті ринку кованих послуг. Також ціни на наші товари досить привабливі, тому купити в змозі кожен.

Актуальний асортимент кованих деталей

Умовно класифікацію виробів із металу та послуг у супроводі до них можна стандартизувати на наступні групи:

  • Художньо-дизайнерські ковані деталі інтер’єру (різні скульптури, квіти, листки, завитки, фігури, орнаменти символи на стіни та меблі кухонь, ванн, коридорів тощо);
  • Ковані елементи для воріт та замки для хвірток та дверей;
  • Залізо-ковані частини перил;
  • Виковані решітки на вікна та балкони;
  • Повністю або частково ковані паркани та огорожі;
  • Елементи ковки до гойдалок та лавок;
  • Металеві люстри, ліхтарі, канделябри;
  • Коване знаряддя для камінів та мангали;
  • Виготовлення під ключ, встановлення, заміна, реставрація будь-якого кованого елемента.

Конкурентні переваги ковальських елементів від ковальні Мамчурів

Майстри нашої кузні працюють із замовленнями будь-якого рівня складності. Каталог реалізованих проектів різних елементів включає як типові, так і унікальні ковані вироби. Високотехнологічне обладнання дозволяє виготовляти складні заготовки, що потім стають основами для різних кованих елементів. Це, в свою чергу, дозволяє зменшити час на загальний процес реалізації проекту. Вся основна робота виконується виключно вручну. Також проекти розробляють як для приватних помешкань, так і для бізнес-потреб.

Важливим фактором постає врахування майстрами ковальні сучасних тенденцій, а також знання історії трендів та розуміння доцільності встановлення того чи іншого кованого елементу.

Ковані елементи від майстрів кузні Мамчурів - Львів, їх якість та ціни, давно заслужили високого визнання та рівня ділової репутації.

Замовлення та консультації щодо вибору кованих елементів – купити вигідно!

Ковані елементи у місті Львів від спеціалістів нашої кузні – це демократичні ціни, поєднання високоякісного матеріалу й обладнання, високоточної майстерності, багатолітнього досвіду й відповідальності та дотримання усіх термінів виконання роботи.

На сайті Ви можете переглянути каталог з фото виробів, виготовлених професіоналами нашої майстерні. За вказаними на сайті контактами Вам нададуть повну інформацію щодо ціни на елементи ковки того чи іншого рівня складності, її калькуляцію та можливості заощадження. Крім того, у випадку будь-яких запитань чи замовлень звертайтесь до наших спеціалістів, які із радістю безкоштовно проконсультують та у випадку замовлення втілять в життя Ваші найнесподіваніші ідеї. То чому ж зволікати, якщо є можливість купити ковані елементи в м. Львів прямо зараз, натиснувши на значок телефону.