Кузня Мамчурів


  e-mail: info.urbanmetal@gmail.com

  +38 (067) 212-17-15

 Адреса: м. Львів, вул. Зелена, 149 Ю

Ковані балкони ХХІ століття: креативний погляд від майстрів нашої кузні у м. Львів

Ковані балкони їх виготовлення та встановлення в м. Львів – ще одна неймовірно популярна серед всього асортименту послуга від майстрів ковальні Мамчурів. І ціна на них також порадує.

Кузня пропонує розмаїття дизайнерських рішень для особистих помешкань та приватного бізнесу, розробку індивідуальних проектів, створення та монтаж на об’єкті.

Ваш майбутній кований балкон – яким йому бути?

Балкон виконує багато функцій, тому його необхідно зробити максимально надійним, безпечним, міцним, а током зручним для використання. Його можна виготовити у лаконічному та стриманому стилі або перетворити на справжній витвір мистецтва – зовнішню прикрасу маєтку чи бізнес-структури.

Багатофункціональність балконів в тому, що є можливість їхнього використання за різними призначеннями водночас: зберігання речей, вирощування квітів, зона релаксу.

Саме тому виготовляють балкони ковані із високоякісної сталі з антикорозійним покриттям, комбінують різні кольори та структури, щоб в кінцевому вигляді вийшла красива річ та вигідна ціна.

Ковані балкони можна умовно поділити на декілька груп:

  • За безпекою – балкон може мати різну висоту та повністю або частково закритим, а також мати суцільні сталеві пластини, вузькі отвори в сталевих орнаментах;
  • За стилем – лаконічний мінімалізм форм, стандартні фігури (квадрати, трикутники, ромби тощо), мотиви флори та фауни, орнаменти, поєднання елементів різних стилів;
  • За формою – балкони ковані можуть бути прямокутними, напівокруглими, трикутними, опуклими по боках;
  • За товщиною залізних смуг – тонкі чи товсті за шириною та товщиною, їх поєднання, що впливає на щільність балкону;
  • Додаткові елементи – перила, залізні корзини для квітів, стійки, ліхтарі, столик, залізний дах над балконом, ковані вставки на підвіконнях тощо.

Замовляйте та насолоджуйтесь кованими виробами нашої ковальні в м. Львів

Спеціалісти майстерні складуть повну калькуляцію витрат на виготовлення балкону за Вашим індивідуальним замовленням. За необхідністю є можливість здійснити перегляд та оптимізацію певних витрат, щоб була зменшена кінцева ціна на ковані балкони.

Перед замовленням Ви маєте нагоду переглянути електронний каталог реалізованих кузнею Мамчурів проектів та остаточно визначитись з вибором балкону.

Якщо Вас цікавлять ковані балкони у місті Львів, звертайтесь за замовленнями та будь-якими консультаціями щодо того – яка ціна та деталей створення таких балконів за контактами, вказаними на сайті.